header img

Bilgisayarlı Tomografi Multidedektör 128 Kesitli

Bilgisayarlı Tomografi (BT)

GE REVOLUTION BT (multidedektör-128 kesitli) cihazımız ile hizmet vermekteyiz.  

0.35 mm uzaysal çözünürlükle mükemmel görüntü kalitesi. Görüntü kalitesinden ödün vermeksizin eski jenerasyon Bilgisayarlı Tomografilere göre kişiye özel %82’ye dek otomatik azaltılmış radyasyon dozu.

Çocukluk yaş grubundaki hastalar için çok düşük dozda sedasyonsuz inceleme ve minimum nefes tutma. Tüm abdomen ve pelvisi çok kısa sürede tarama ve görüntüleme imkanı. Daha sessiz ve daha geniş iç ortamda ultra hızlı görüntüleme. Koroner BT anjiyografi   kalsiyum skorlama. Tüm organ sistemleri için 3 boyutlu görüntüleme olanağı. Damar görüntüleme (BT anjiyografi)

BT Tetkiki için ön hazırlık gerekli midir?

Her BT tetkiki için ön hazırlık gerekmemektedir.
Ön hazırlık gerektiren BT tetkikleri konusunda teknisyenlerimiz sizleri önceden bilgilendirecektir. Hamile ve emziren hastalarımız ile bilinen alerjisi bulunan hastalarımızın  BT tetkiki öncesi durumları hakkında görevlilere bilgi vermesi gerekmektedir.

Ultramar Tıbbi Görüntüleme Merkezimizde kullandığımız >>>BT Cihazı Broşürü

Mithatpaşa Caddesi No:16/B 06420

Yenişehir / Kızılay / ANKARA

Tel: +90 (312) 431 64 84

GSM: +90 (530) 763 28 68

Faks: +90 (312) 431 64 87 

 

E-Mail: info@ultramar.com.tr

Web: www.ultramar.com.tr

 

ULTRAMAR İletişim

Ultramar Galeri

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması metnini inceleyebilirsiniz.
Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması KABUL ET KABUL ETME